2021-08-05 o godzinie 07:50:18, Autor: Piotr

Szukamy specjalisty na stanowisko Kierownik Budowy!

Co oferujemy:

- umowa o pracę lub B2B,

- Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia i uprawnień,

- stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 20 letnim stażem w branży,

- narzędzia do pracy (m.in. laptop, telefon),

- dostęp do floty pojazdów (w zależności od potrzeb osobowe, dostawcze, ciężarowe itd),

- możliwość rozwoju zawodowego (współpracujemy z przedstawicielami m.in. Uczelni Wyższych, Izby Budowlanej oraz Jednostek Certyfikujących).

Kim jesteśmy?

Jesteśmy lokalną firmą zatrudniającą około 30 osób o profilu budowlano elektrycznym specjalizującą się w realizowaniu różnych projektów budowlanych. Bazując na naszej historii są to m.in.: remonty i/lub budowa obiektów użytku publicznego, adaptacja i budowa lądowisk helikopterów dla szpitali, remonty i/lub budowa mostów, budowy placów ciężkiego składowania, naprawa i wymiana trakcji elektrycznej na torach kolejowych.

W naszym portfolio znajduje się mnóstwo referencji z realizacji wykonanych na przestrzeni ponad 20 lat. U nas na pewno trafi Ci się projekt, który Cię zainteresuje!

Twoje przyszłe obowiązki:

- Pełnienie funkcji Kierownika Budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami, a w tym przepisami ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. - Prawo budowlane (Ustawą), zasadami wiedzy technicznej oraz w porozumieniu i we współpracy z innymi uczestnikami procesu budowlanego obejmującego Roboty Budowlane (czyli m.in. Przejęcie oraz prowadzenie budowy, opracowanie BIOZ, opracowanie POR, nadzór nad pracami, dokonywanie wpisów w Dzienniku Budowy, udział w odbiorach itd.)

- Nadzór nad przestrzeganiem procedur BHP,

- organizacja oraz nadzór nad realizacją robót w oparciu o dokumentację, harmonogram oraz założony budżet,

- tworzenie zapotrzebowania na materiały i sprzęt na budowę, koordynacja terminów dostaw,

- kontrola nad terminową i jakościową realizacją robót, zgodnie z dokumentacją techniczną i sztuką budowlaną,

- weryfikowanie dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań,

- zarządzanie podległym zespołem oraz podwykonawcami,

- dbanie o terminowość i wysoką jakość realizacji – pod względem technicznym i ekonomicznym,

- Prowadzenie bieżących rozliczeń z podwykonawcami i inwestorami,

- Raportowanie do Kierownika Projektu odpowiednich danych rozliczeniowych

Nasze wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym,

- aktualne uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń,

- udokumentowane minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy,

- umiejętność obsługi na dobrym poziomie oprogramowania MS Excel, Zuzia (lub pokrewne), AutoCAD,

- prawo jazdy kategorii B,

- dyspozycyjność do pracy w delegacji (budowy głównie na terenie Śląska),

- dobra organizacja pracy, samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

- umiejętność zarządzania czasem pracy podległych pracowników oraz podwykonawców

Mile widziane:

- aktualne uprawnienia budowlane w zakresie drogowym bez ograniczeń,

- aktualne uprawnienia budowlane w zakresie sanitarnym bez ograniczeń,

- większe niż 3 letnie doświadczenie poparte referencjami

- prawo jazdy C+E

Jesteś zainteresowany? Wyślij swoje CV na adres: biuro@energo-bud.eu

lub uzyj jednego z naszych ogłoszeń w mediach:

Pracuj.pl

Linkedin.com